İzleme Sorunu ?


1-Filmler yarıda açılıyor fakat ortasında duruyor.
Cevap: DNS Değiştirici programını 30 saniye’de indirin. İndirdiğiniz dosyayı açın. Open DNS seçeneğini seçip ” DNS’yi Uygula ” butonuna basınız. Ve bilgisayarınızı kapatıp açınız. Filmler genellikle 6 bölümdür. Öncelikle 1.bölümü açıp izleyin ve bitirin. Ardından 2.Bölümü açın ve bitirin. Bölümleri izlemeyi bitirmeden diğer bölümü yüklenmesi için kesinlikle açmayın.
2- Flash Player son sürümü yüklü olmalıdır.
3- İnternet tarayıcısı olarak İE (İnternet Expoler) kullanıyorsanız. Mozilla Firefoxtarayıcısını kullanın. Bu tarayıcı ile diğer siteleride hızlı bir şekilde gezebilir ve kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.
4-İnternette her siteyi gezdiğinizde her siteden bir gereksiz dosya bilgisayarınıza kaydedilir. Film sorunu yaşıyorsanız ve bilgisayarınızdan yoğun bir yük kaldırmak istiyorsanız çoğu kişinin kullandığı Ccleaner programını indiriniz.
5-VİDYODA PLAYER ile ilgili sorun yaşıyorsanız Mozilla Firefox tarayıcısını indirmelisiniz. Program açıklaması linke tıkladığınızda tamindir.com’da yazmaktadır.
Not: Bunları yaptınız yine sorun yaşıyorsanız sayfayı yenilemeyi deneyin. (Film sayfasındayken sitedeki boş bir alana tıklayın ardından klavyenizdeki “ctrl” tuşuna basılı tutun. Bu tuş basılıyken klavyenizden “f5″ tuşuna basın. Sayfa yenilenecektir.)
Not: Programların indirme sitesi CNT firmasına ait olup virüssüz ve güvenilirdir.
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Powered by Blogger | Printable Coupons